KIM JESTEŚMY?

O nas

„Czasem najzwyklejsze rzeczy mogą się stać niezwykłe, po prostu przez robienie ich z właściwymi ludźmi.”

Elizabeth Green

Mamy szczęście. Jest nim między innymi pasja do urządzania niezwykłych miejsc. Całe życie kręci się nam wokół tego – spotkania i poznawanie niezwykle ciekawych osób, podróże i odwiedzanie zjawiskowych miejsc, projektowanie i realizacja nawet najbardziej odważnych pomysłów. Ale największe szczęście mamy do ludzi, którzy powierzają nam swoje marzenia.

– Pani Kasiu, to jest wreszcie dom moich marzeń. Dziękuję.

Usłyszeć takie słowa z ust klienta, inwestora o wysokich wymaganiach i sporym doświadczeniu życiowym – bezcenne. I jak w reklamie – za wszystko inne można zapłacić kartą. Ale aby klient z wdzięcznością polecił nas z własnej woli swoim znajomym, a redakcje prestiżowych wydawnictw prosiły o możliwość pokazania urządzanych przez nas rezydencji, i aby o realizowanych wnętrzach mówiono jak o niecodziennych zjawiskach w samych superlatywach, z podziwem, a a nawet czasem z lekką nutką zazdrości – trzeba sobie na to zapracować. Od wielu lat, krok po kroku, zdobywając doświadczenia w Polsce i za granicą, przy realizacjach dla prywatnych inwestorów, dla instytucji, dla biznesu, projektujemy i realizujemy wnętrza aby osiągnąć ten poziom wyjątkowości.

Na szczęście my tę pracę kochamy, bez względu na to ile czasu wymaga i jakie niespodzianki ze sobą niesie. To nasza pasja, droga życiowa i rozwój. Każde zlecenie to wyzwanie, w które wchodzimy dając siebie na 100%. Może dlatego nasze wnętrza emanują uczuciami, i z takim wyczuciem trafiamy w sedno zadowalając zarówno klienta, jak i jego gości. Choć żadne zdjęcia nie oddadzą do końca tych ulotnych wrażeń, to jednak niektóre ilustracje w naszym portfolio dobrze pokazują idealnie zrealizowane pomysły, dopasowany styl, harmonijnie skomponowane elementy wyposażenia, praktyczną użyteczność miejsc a zwłaszcza ponadprzeciętny spokój, szyk i elegancję. Bo wnętrze ma nie tylko niesamowicie wyglądać. Przecież ma też pasować do potrzeb użytkowników, i być z nimi spójne. Wiadomo przecież, że wnętrze mówi dużo o jego właścicielu.  Więc naszą rolą w tym procesie jest pomóc wyrazić siebie. I wszystko staje się takie proste.

Zapraszam do kontaktu.
Katarzyna Zachariasz – Rybak
PROJEKTANT WNĘTRZ